Vis sudėtingėjant situacijai darbo rinkoje, didžiuliu iššūkiu darbdaviams tampa rasti motyvuotų bei kvalifikuotų darbuotojų. Šalia jau įprastų darbuotojų paieškos būdų, tokių kaip darbo skelbimų talpinimas darbuotojų paieškos portaluose ar socialinėje medijoje, pasinaudojome bendradarbiavimo su Biržų technologijų ir verslo mokymo centru galimybe ir tai buvo vienas geriausių sprendimų, norint darbuotojų paieškos iššūkius paversti galimybėmis.

Pameistrius vertindami kaip potencialius darbuotojus, skirdami daug dėmesio jų atrankai, adaptacijai bei mokymui, užsiauginome puikių, motyvuotų, reikiamą kvalifikaciją įgijusių darbuotojų. Dauguma jų ir šiandien yra „Biržų duonos“ šeimos nariai, pilnai įsitraukę į įmonės veiklas, darbuotojų iniciatyvas ir įvairius projektus.

„Biržų duonos“  patirtis rodo, kad bendradarbiavimas su profesinio mokymo įstaigomis ir mokymas pameistrystės forma gali tapti puikiu sėkmės receptu, siekiant pritraukti jaunų, profesijos siekiančių, motyvuotų darbuotojų. Svarbiausia, – nuo pat pirmos akimirkos, kai jie įžengia į įmonę, – padėti jiems jaustis svarbia įmonės dalimi!

UAB „Biržų Duona“

Personalo vadovė, Giedrė Vaičytė, tel.: +370 450 31871

Plento g. 6, Biržai

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *