Titulinis » Aktualu

Artėja nacionalinio konkurso „Metų pameistrys 2023“ kulminacija

Nacionalinis konkursas „Metų pameistrys 2023“, kurį globoja Lietuvos Pirmoji Ponia Diana Nausėdienė, artėja į pabaigą. Birželio 5 d. darbą baigė vertinimo komisija, išrinkusi nugalėtojus ir prizininkus keturiose nominacijose: „Metų pameistrys“, „Metų meistras“, „Metų profesijos mokytojas“ ir „Metų darbdavys/įmonė“.

Geriausiųjų vardai visuomenei bus paskelbti apdovanojimų ceremonijoje, kuri įvyks birželio 20 d. „Pirklių klube“ (Gedimino pro. 35, Vilnius). Renginyje bus apdovanoti šio konkurso nugalėtojai bei prizininkai.

Specialūs apdovanojimai bus įteikti ir socialinio tinklo Facebook paskyroje „Metų pameistrys“ vykusių konkursų nugalėtojams. Kaip ir pernai, daugiausia paskyros lankytojų dėmesio sulaukęs pameistrys bus apdovanotas lankytojų „Simpatijų prizu“. Apdovanojimas bus įteiktas ir geriausio šūkio apie pameistrystę, kurį taip pat rinko paskyros lankytojai, autoriams.

Nors balsavimas jau baigėsi, šioje paskyroje vis dar galite matyti šiemetinio konkurso dalyvius: sužinoti, ko išmoko ir ką sugeba profesionalai, profesiją įgiję mokydamiesi pameistrystės būdu.
Nacionalinis konkursas „Metų pameistrys“, kurį inicijavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, įgyvendinantis Europos Socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, šalyje vyksta jau antrą kartą. Šiemet konkurse, kurį surengė Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacija, dalyvavo beveik dvigubai daugiau nei pernai pameistrių, profesinio mokymo įstaigų ir įmonių.

Dalintis aktualija:

Facebook
LinkedIn
Siųsti el.paštu
Spausdinti
Facebook
LinkedIn
Siųsti el. paštu
Spausdinti