Titulinis » Aktualu

Lietuvoje antrą kartą renkamas „Metų pameistrys“

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras bei Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacija (LPMĮA) jau antrą kartą kviečia dalyvauti nacionaliniame konkurse „Metų pameistrys“. Konkurso globėja – Lietuvos Pirmoji Ponia Diana Nausėdienė.

Kaip ir pernai, konkurse „Metų pameistrys 2023“ gali dalyvauti visos šalies profesinio mokymo įstaigos ir jų partneriai – įmonės bei įstaigos ir organizacijos, kuriose įgyti profesiją galima mokantis pameistrystės mokymo forma.

Pagrindinė nacionalinio konkurso „Metų pameistrys 2023“ nominacija – „Metų pameistrys“. Nugalėtoju taps mokinys ar neseniai profesiją įgijęs profesinio mokymo įstaigos absolventas, kuris mokydamasis pameistrystės būdu pasiekė geriausių rezultatų. Konkurso dalyviai, kaip ir pernai, varžysis dėl geriausiojo vardo dar dviejose nominacijose – „Metų profesijos mokytojas“ ir „Metų darbdavys/įmonė“. Tačiau rezultatai, kurių pasiekia profesijos pameistrystės būdu besimokantis mokinys, priklauso ne tik nuo profesijos mokytojo ir jo paties pastangų. Įmonėje įgūdžius kaupiantį pameistrį nuolat lydi meistras, atskleidžiantis jam ypatingas profesijos paslaptis. Tad šiemetinio konkurso dalyviai varžysis dėl geriausiojo vardo naujoje nominacijoje – „Metų meistras“. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti diplomais ir rėmėjų prizais. Geriausiųjų vardus sužinosime birželio mėnesį.

Šiemet, kaip ir pernai, Facebook paskyros „Metų pameistrys“, kurioje bus pristatyti konkurso dalyviai, lankytojai kviečiami rinkti sėkmingiausią, jų nuomone, pameistrį, kuris pelnys „Simpatijų prizą“. Be to, vyks dar vienas konkursas – paskyros lankytojai rinks geriausią šūkį apie pameistrystę. Jo autoriai taip pat pelnys specialų prizą.

Konkurso „Metų pameistrys 2023“ sąlygas ir taisykles rasite Facebook paskyroje „Metų pameistrys“. Teikti paraiškas dalyvauti konkurse galima iki š. m. gegužės 16 d.

„Pameistrystė, kai bendradarbiauja mokymo įstaiga ir darbdavys – ypatinga profesinio mokymo organizavimo forma, leidžianti besimokančiam asmeniui įgyti ne tik teorinių žinių, praktinių įgūdžių, bet ir realios darbo patirties. Tai patvirtino ir praėjusių metų konkurso finalininkai. Todėl pameistrystės mokymosi formą renkasi vis daugiau profesinio mokymo įstaigų mokinių, daugėja ir su profesinio mokymo įstaigomis bendradarbiaujančių įmonių“, – sako LPMĮA vadovas, Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras, kviesdamas dalyvauti šių metų konkurse „Metų pameistrys 2023“. Informacija apie konkursą „Metų pameistrys 2023“, kurį inicijuoja Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, įgyvendinantis Europos Socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, teikiama telefonu +370 616 78829 ir el. paštu Metu.Pameistrys@mprc.lt.

Nuostatų nuoroda: https://drive.google.com/file/d/12DFHHgWvEKSKDMfC6_uzvt02SH9e32FG/view

Facebook nuoroda:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083331009484

Dalintis aktualija:

Facebook
LinkedIn
Siųsti el.paštu
Spausdinti
Facebook
LinkedIn
Siųsti el. paštu
Spausdinti