Titulinis » Aktualu

Renginių cikle darbdaviams – aktuali informacija apie pameistrystę

Pameistrystė – bendras siekiančių įgyti paklausią profesiją ir įsitvirtinti darbo rinkoje žmonių bei darbdavių, ieškančių šiuolaikinius reikalavimus atitinkančių darbuotojų, kelias į sėkmę. Tačiau profesijos mokymas pameistrystės būdu – palyginti naujas dalykas Lietuvoje, todėl Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras (KPMPC) šį rudenį pakvietė Lietuvos verslo atstovus ir darbdavius geriau susipažinti su profesijos mokymo pameistrystės forma ypatumais.

Susitikimuose, kurie įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis, vyksta penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose, įmonių atstovams suteikiama išsami informacija apie pameistrystės mokymo formos teikiamus privalumus, aptariami įvairūs teoriniai ir praktiniai būsimų darbuotojų mokymo darbo vietoje ir profesinėje mokykloje aspektai, konkrečiais pavyzdžiais atskleidžiama, kad, jei norintiems įgyti profesiją, pameistrystė suteikia galimybę besimokant kaupti praktinius įgūdžius ir patirtį, kurios pageidauja darbdaviai, tai įmonėms – tai puiki galimybė aktyviai dalyvauti rengiant kvalifikuotus, jų poreikius atitinkančius specialistus.

Anot renginiuose dalyvavusių darbdavių, akivaizdu, kad verslui naudinga dalyvauti rengiant būsimuosius darbuotojus, nes pameistrystės mokymo forma leidžia parengti turintį atitinkamų įgūdžių reikiamos kvalifikacijos specialistą, kuris iškart gebės dirbti konkrečioje darbo vietoje, o tai ypač aktualu siekiant gaminti konkurencingą aukštos kokybės produkciją. Tačiau iki šiol ne vieną stabdė žinių apie organizacinius tokio profesijos mokymo būdo aspektus ir kitus ypatumus stygius, o šių renginių metu suteikiama svarbiausia informacija apie specialistų rengimo pameistrystės mokymo forma aspektus. 

Dalykiški profesinio mokymo pameistrystės forma ir darbdavių susitikimai, kuriose dalyvavo kelios dešimtys regionų verslininkų, atstovaujančių skirtingo profilio įmones, jau įvyko Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje. Šį renginių ciklą inicijavęs KPMPC lapkričio 11d. į susitikimą kviečia Kauno regiono, o lapkričio 24 d. – Vilniaus regiono verslininkus.

Daugiau informacijos telefonu +370 612 85665.

Dalintis aktualija:

Facebook
LinkedIn
Siųsti el.paštu
Spausdinti
Facebook
LinkedIn
Siųsti el. paštu
Spausdinti